Misyon & Vizyon

Birprojemvar

"BİR PROJEM VAR", İslam'a ve İnsanlığa hizmet amaçlı projelerin üretilmesi, geliştirilmesi, yapılan projelerin desteklenmesi ve tanıtımlarının yapılması ve geniş hizmet ağına hitap edecek proje havuzu oluşturulması amacıyla kurulmuş bir oluşumdur.

 

"BİR PROJEM VAR", Yönetim Kurulu, Proje Değerlendirme Kurulu, Proje Düzenleme Kurulu ve Gönüllüler Kurulu olmak üzere dört kuruldan oluşmaktadır. Alanında marka haline gelmiş kişilerden oluşan "BİR PROJEM VAR", 12 EKİM 2019 tarihinde Proje Koordinatörü Bilgin EKŞİ tarafından hayata geçirilmiştir. 

 

"BİR PROJEM VAR", her ay bir tema ile düzenleyeceği ÖDÜLLÜ PROJE YARIŞMASI etkinliği ile yeni fikirlerin oluşmasına, Diyanet İşleri Başkanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde çalışan personelleri teşvik etmek, ortak projeler üretilmesine yardımcı olmak ve dereceye giren proje sahiplerini ödüllendirerek hem onura edip hemde teşviki arttırmayı hedeflemektedir. 

 

Her ay gelecek projeler PROJE DÜZENLEME KURULU tarafından düzenlemeleri yapılarak www.birprojemvar.com.tr web sitemiz paylaşıma sunulacaktır.

To Top